В науково-методичному центрі "Дослідження народної вишивки Східного Поділля" факультету української філології відбулася зустріч викладачів та студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з майстринею-вишивальницею Оксаною Шуляр. Модератор заходу – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української літератури Наталя Осіпенко.

Оксана Миколаївна в межах започаткованого проекту "Відродження східно-подільської сорочки" провела майстер-клас з вишивання низзю, розповіла про цю техніку та із задоволенням демонструвала привезені сорочки, ділилася схемами, орнаментами.

Під враженням від зустрічі пані Оксана зробила допис у соціальній мережі «FACEBOOK».

Після зустрічі у кожного учасника з’явилось відчуття відродження чогось рідного і забутого, що необхідно пам’ятати, щоб постійно живитись тою красою і естетикою, що подарували нам предки.