Студентки факультету фізичного виховання Віра Борисюк та Софія Шевченко стали активними учасниками змагань з велокросу та додали перемоги у скарбницю спортивних нагород Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

На початку жовтня у місті Знам’янка відбувся перший етап Кубка України з велокросу у групових гонках та Всеукраїнські змагання в естафетних гонках. Студентка 6 курсу Віра Борисюк здобула дві срібні нагороди.

12-13 жовтня відбувався другий етап Кубка України з велокросу у місті Світловодськ. Першого дня проводилася парна естафетна гонка, у якій Віра Борисюк та Софія Шевченко посіли перші місця. Наступного дня пройшла індивідуальна групова гонка. У віковій категорії «жінки» Віра здобула третє місце.

Вітаємо дівчат з перемогою, бажаємо успіхів у навчанні та подальших спортивних здобутків!