Студенти факультету української філології мали змогу поринути у казкову атмосферу «Миколайки». Завдяки головній натхненниці, викладачу кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Лії Лукіної, 7 грудня у Польському культурно-освітньому центрі було проведено чудовий захід, присвячений цьому святу. Студентська молодь познайомилась з історією та традиціями Дня святого Миколая або «Миколайки» (Mikołajki) у Польщі, який традиційно святкують 6 грудня. Це свято наповнене теплом, радістю і магією, його з нетерпінням очікують і діти , і дорослі. Воно супроводжується релігійними правилами і історичними віковими традиціями святкування. Найголовніше —з його допомогою виховують співчуття до ближнього. Приємним закінченням святкування стало частування присутніх смаколиками. Все це зробило захід дійсно теплим і чарівним.