Уже доброю традицією стала участь студентів та викладачів факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у купальському святі в Національному дендрологічному парку «Софіївка». Цьогоріч учасниками купальського дійства стали чоловіче вокальне тріо «Гонта», дівочий вокальний ансамбль «Софія», викладачі та студенти спеціальності «Хореографія».

Розпочалося дійство із плетіння вінків, потім було відтворено традиційне прикрашання купальського дерева – Марени, а продовжилося свято веселими піснями і танцями.

Учасники дійства допомогли глядачам поринути в атмосферу купальського свята у мальовничій «Софіївці», подарувавши усім присутнім яскраві враження та незабутні емоції.