Нещодавно в місті Одеса проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Music Universe».

В номінації «народні інструменти» факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини представляв Народний аматорський інструментальний ансамбль «Акварелі» (художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства ‒ Віра Калабська). За рішенням високоповажного журі колектив став переможцем, виборовши диплом Лауреата І ступеня.

В номінації «вокальні ансамблі» (народний вокал) університет представляв Народний аматорський колектив «Софія» (художній керівник ‒ заслужений працівник культури України, доцент, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва ‒ Василь Семенчук. Колектив також став переможцем, виборовши диплом Лауреата І ступеня.

Вітаємо учасників та керівників колективу з перемогою! Бажаємо подальших успіхів та реалізації творчих задумів!