На базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини працює Центр психологічного діагностування та тренінгових технологій «Інсайт».

Основні напрями діяльності на 2019-2020 навчальний рік:

• розширена комп'ютерна індивідуальна психологічна діагностика професійного спрямування з подальшою консультацією (можливий виїзд в райони міста при наявності функціонуючого комп'ютерного класу та підключення до інтернету);
  • Психологічний експрес-курс підготовки до ЗНО для старшокласників;
  • Тренінги особистісного та професійного росту для студентства;
  • Тренінги спілкування та ефективної взаємодії в групі/команді;
  • Організація та проведення семінарів-практикумів, тренінгів, науково-практичних конференцій, авторських шкіл психологічного спрямування для психолого-педагогічних кадрів закладів освіти та студентів.

Команда кваліфікованих спеціалістів запрошує вас визначитись із майбутньою професією, дізнатись про особистісні здібності та реалізувати свій внутрішній потенціал.

Адреса Центру: м. Умань, Черкаська обл., 20300, вул. Садова 28, к.219.

Консультації психолога та запис на тестування проводяться за попереднім узгодженням +3809305650 (Лівандовська Інна Антонівна).