6 грудня 2018 року в спортивній залі УДПУ відбулася найграндіозніша спортивна подія року – Відкритий кубок УДПУ з боксу, який було приурочено Дню Збройних Сил України. За дорученням ректора УДПУ, доктора педагогічних наук, професора Олександра Безлюдного учасників кубка привітала проректор з гуманітарних питань Наталія Ревнюк. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли Майстер спорту Міжнародного класу, член національної збірної України з боксу; призер Чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків, учасник та призер Міжнародних змагань у Румунії, Білорусії, Азербайджані, Угорщині, Молдові, Грузії та інших країнах Євгеній Овсянніков (факультет соціальної та психологічної освіти), Андрій Сподар (історичний факультет), Надір Армишев  (природничо-географічний факультет) та студенти факультету фізичного виховання: МСУ Андрій Смірнов, Артур Колісніченко, Мар’ян Кобза. Переможцями стали Євгеній Овсянніков, Андрій Смірнов, Артур Колісніченко. Варто зазначити, що головний суддя турніру (суддя національної категорії) Олег Ковалик – випускник факультету фізичного виховання УДПУ. Організатори турніру також випускники УДПУ: суддя Міжнародної категорії Віктор Кабанов; головний секретар змагань, голова Уманської міськрайонної федерації боксу АРЕС Віктор Петриченко; судді Роман Посовень, Дмитро Дробілко, Ярослав Петриченко.

Організатори висловлюють подяку ректору університету Олександру Безлюдному за сприяння у проведенні кубка та підтримку боксу в м.Умань.

Чоловіче вокальне тріо “Гонта” у складі заслужених працівників культури України Петра Волошина, Василя Семенчука та Валентина Купчика щирими українськими піснями вітало учасників та гостей кубка.