В Умані 23-27 вересня проходить XVI Міжнародний телефестиваль «АГРОСВІТ-2009», на участь у конкурсній програмі якого заявлено 20 вітчизняних та 15 зарубіжних телевізійних програм аграрної проблематики.

23 вересня в міському Будинку культури відбулося урочисте відкриття фестивалю та святковий концерт.

Концертну програму для гостей фестивалю представили кращі творчі колективи УДПУ:

• український народний хор «Кобзар» (кер. Анатолій Купчик)
  • жіночий академічний хор «Юність» (кер. Заслужений працівник культури України Леонід Ятло)
  • ансамбль народного танцю «Яворина» (кер. Сергій Куценко)
  • ансамбль сучасного танцю «Візаві» (кер. Людмила Андрощук)
  • інструментальний ансамбль «Музичні візерунки» (кер. Тетяна Радзивіл)
  • інструментальний ансамбль «Акварелі» (кер. Віра Калабська)
  • ансамбль «Софія» (кер. Василь Семенчук)

Тепло були прийняті публікою солісти-вокалісти Надія Балдинюк, Ірина Вицина. Вірш «О, Україно!» прочитала його автор – студентка філологічного факультету Алла Чухрій. У концертній програмі також взяли участь міський камерний хор (кер. Заслужений працівник культури України Леонід Ятло), хор дитячої вокально-хорової школи «Аеда» (кер. Людмила Ятло), ансамбль народної музики «Ятрань» (кер. Олександр Кітрар).

Дякуємо керівникам та учасникам колективів, солістам і читцям за високий професійний рівень виконання, за чудову презентацію творчих колективів університету для учасників Міжнародного фестивалю «АГРОСВІТ-2009».

Вокально-хореографічна композиція «Привітальна»