29 жовтня у Міністерстві освіти і науки України відбувся завершальний етап всеукраїнського обговорення Типового положення про органи студентського самоврядування. Студентську раду Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини представляли Дмитро Романенко(факультет фізики, математики та інформатики) та Анастасія Чередайко (факультет іноземних мов). Представники громадської організації «Українська асоціація студентів» ознайомили присутніх із узагальненими результатами регіональних обговорень цього положення. Разом зі студентами до обговорення долучилися перший заступник міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець та директор департаменту вищої освіти Олег Шаров. Під час заходу були підведені підсумки попередніх регіональних слухань та сформульовано нове бачення основного документа, який регламентуватиме вихідні засади функціонування студентського самоврядування у закладах вищої освіти.

Бажаємо всім студентам натхнення та підтримки у реалізації нових ідей.

Більше фото за посиланням