18 жовтня в місті Умань відбулась акція «Хода за свободу» в рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми. Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини разом із свідомими уманчанами та небайдужою до глобальних проблем людства молоддю взяли участь у ході.

Одним із основних завдань акції було формування у суспільстві розуміння того, що людська гідність, права людини є найвищою цінністю, а також попередження та формування нетерпимої поведінки, нульової толерантності до будь-яких форм експлуатації людини та приниження її гідності. Учасники ходи пройшли вулицями міста, щоб об’єднати зусилля для подолання небезпечного суспільного явища – сучасного рабства.