Розуміючи значення і унікальність донорської крові для порятунку життя людини та підтримуючи ініціативу Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України (голова Валентина Чорна), студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини долучилися до Всесвітньої акції, яка присвячена Дню пам'яті всіх полеглих у Другій світовій війні й стали донорами крові.

Під керівництвом декана історичного факультету, професора Анатолія Карасевича й голови волонтерського сектору Анюти Радчук студенти завітали в Уманську міську станцію переливання крові.

Донорами крові стали студенти історичного факультету: Леся Бойко, Назар Кандиба, Денис Скоромний, Наталія Тригуб, Марина Петренко, Денис Наконечний; студенти факультету іноземних мов (декан Ірина Постоленко): Надія Петрушенко, Анжела Петрова, Наталія Платонова й студент факультету мистецтв (декан Інна Терешко) Владислав Панський. Деякі студенти вперше виявили таку ініціативу й отримали масу позитивних емоцій від думки про те, що здана кров дарує шанс хворим на збереження життя та одужання.

Дякуємо всім, хто долучився до доброї справи!