Завдяки плідній співпраці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з Державною Вищою Школою Професійної Освіти імені Я.А.Коменського, студенти університету мають змогу брати участь в академічних обмінах.

З 28 вересня студентки факультету іноземних мов Валерія Крузель та Ольга Жупаник розпочали своє навчання в партнерському вищому навчальному закладі в Республіці Польща.

1 жовтня відбулася організаційна зустріч всіх іноземних студентів в ДВШПО імені Я.А. Коменського в Лєшно. Під час зустрічі студентам презентували аспекти організації навчання і дозвілля, плани на майбутнє та очікування від навчання. Перший тиждень перебування студентів в ДВШПО імені Я.А. Коменського в Лєшно передбачає акліматизацію, укладання та перевірку навчальних планів занять.