Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – Майстер спорту України міжнародного класу Євгеній Овсянніков (факультет соціальної та психологічної освіти) та Майстер спорту України Анастасія Ковальчук (факультет фізичного виховання) – стали учасниками престижного Міжнародного турніру з боксу RIGA OPEN в Латвії. Разом зі своїми тренерами Віктором Кабановим і Віктором Петриченком вони представляли Україну на світовому боксерському ринзі.

В турнірі брали участь боксери з Латвії, Литви, Естонії, Швеції, Росії, Індії, Білорусі, Молдови, Ізраїлю, України, Польщі, Данії, Фінляндії.

За підсумками змагань Євгеній став переможцем, Анастасія – срібною призеркою турніру.

Вітаємо! Ми пишаємось вашими перемогами! Бажаємо успіхів у навчанні та вдалих поєдинків!