Відповідно до Наказу МОН України № 576 від 29.04.2020 р.  «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на ІІ семестр 2019/2020 навчального року» студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відзначено стипендіями Президента України:

Анастасія Паршукова – студентка ІІ курсу факультету фізики, математики та інформатики, спеціальність 014 Середня освіта (Інформатика);

Дмитро Білан – студент ІІ курсу факультету іноземних мов, спеціальність 014 Середня освіта (Мова і література (англійська));

Вікторія Девілєнєва – студентка IV курсу факультету соціальної та психологічної освіти, спеціальність 053 Психологія.

Відповідно до Наказу МОН України №703 від 27.05.2020 р. «Про призначення академічної стипендії імені М.С. Грушевського на ІІ семестр 2019/2020 навчального року» студентку IV курсу історичного факультету, спеціальність 014 Середня освіта (Історія) Вікторію Никитенко відзначено стипендією імені М.С. Грушевського.

Щиро вітаємо стипендіатів. Бажаємо успіхів у навчанні, наукових здобутків, подальшої реалізації у професійній діяльності!