Студенти факультету української філології Лілія Пивовар та Артем Гончарук – переможці обласного етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – взяли участь у фінальному етапі конкурсу, що проходив на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Під час урочистої частини конкурсу переможців обласного етапу та їх керівників подяками й цінними подарунками привітали Наталія Чепурна, ректор інституту, та Оксана Лозова, завідувачка сектору науково-методичного забезпечення STEM-освіти, представник Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України. Вони зауважили, що Конкурс сприяє формуванню нового етичного мислення й поширенню українських цінностей, об’єднує нас у модерному Шевченковому слові, і побажали конкурсантам наснаги, упевненості у власних силах, щоб Шевченкове слово стало поштовхом до розкриття їх творчого потенціалу та філософського бачення сьогодення.

Цього ж дня роботи учнів і студентів були відправлені в Київ для перевірки членами журі ІV (фінального) етапу конкурсу.

Цього року конкурс вимагав неабиякої підготовки. Укладачі завдань вирішили перевірити не тільки знання учасниками біографії і творчості Тараса Шевченка, їх здатність креативно мислити, а й знання досліджень вітчизняних та іноземних науковців творчості поета. Обов’язковою умовою, як завжди, було використання певних синтаксичних конструкцій. У цілому із завданнями впорався, тож чекатиму хороших результатів, – ділиться враженнями Артем Гончарук – переможець ІХ і фіналіст Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Вітаємо учасників фінального етапу конкурсу та їхніх наставників! Щиро зичимо перемоги!