В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проходила благодійна акція «Здійсни дитячу мрію», яку підтримали факультети, інститут, усі структурні підрозділи. Зібрані подарунки та солодощі передали до Уманської дитячої лікарні. Святкового ранку (19 грудня) Миколай разом із казковими героями завітали до стаціонарного відділення, щоб привітати з прийдешніми святами та підтримати пацієнтів, які змушені перебувати там на лікуванні. Ранкова зустріч принесла дітлахам на лише подарунки, а й надію на швидке одужання та допомогла повірити в диво.

Миколай щедро винагороджував малечу за участь у конкурсах та декламування віршів. Найкращою подякою для студентів стали усміхнені й сяючі очі дітей, їх радісний сміх. Дитяча безпосередність і простосердечна втіха є потужним стимулом робити добрі справи.