У третю неділю липня у Туркменістані відзначається Галла байрами – свято зерна, яке засноване на старовинних традиціях поваги до хліба як символу благополуччя.

З цієї нагоди за ініціативи директора Українсько-туркменського культурно-освітнього центру Олександра Лаврика і завідувача відділу по роботі з іноземними студентами Надії Ремезовської була організована тематична зустріч з активом туркменських студентів УДПУ імені Павла Тичини. Від імені адміністрації навчального закладу вони привітали усіх іноземних студентів та їхніх батьків із важливим святом. Адже в Україні також кажуть: «Хліб – усьому голова!».

День зерна у Туркменістані – знаменне свято, яке відзначають всенародними святкуваннями, ярмарками, кінними змаганнями та, звичайно, нагородженням найкращих працівників сільського господарства. Таке чуйне ставлення до хлібу сучасні туркмени перейняли від стародавніх предків. Адже пшениця була і залишається головним компонентом усіх ритуальних страв.