8 листопада  пройшли змагання з шахів та шашок серед студентів І курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, участь в яких  взяли  юнаки та дівчата з різних факультетів. Змагання проходили за коловою системою. Перед початком змагань до студентів звернувся керівник спортивного клубу Володимир Щербина, розповів про останні досягнення нашого університету в змаганнях з шахів серед ЗВО Черкаської області, побажав учасникам  позитивних вражень, гідних суперників та перемоги. Головний суддя змагань Діонісій Григоренко ознайомив учасників з правилами гри.  У підсумку результатів змагань з шашок місця між студентами розподілилися таким чином:

1. місце – Заїченко Дмитро ФІПО, 18 група;
  2. місце – Приймак Михайло ФІПО, 16 група;
  3. місце – Бондарчук Іван ІФ, 12 група.

У підсумку результатів змагань з шахів:

1. місце – Клименко Даніїл ФІПО, 18 група;
  2. місце – Губаренко Данило ІФ, 11 група;
  3. місце – Дружинін Ігор ФФМІ, 12 група; Цілієвська Ангеліна ФУФ, 12 група.

По закінченню змагань переможці були нагороджені грамотами від спортивного клубу університету.

Вітаємо переможців!