Студенти факультету соціальної та психологічної освіти цікаво і нестандартно вирішили провести тренінг. Літня спека, що останніми днями все частіше змушує нас думати про відпочинок та море, надихнула студентів побувати на агробіостанції Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини і провести там тренінг «Лідерство та активна життєва позиція».

Першокурсники охоче брали участь та виконували вправи, спрямовані на розвиток комунікабельності, впевненості, цілеспрямованості. Учасникам тренінгу були запропоновані алгоритми виховання у собі лідера, а також всі отримали корисні поради щодо того, як виявити і розвинути лідерські якості, навчитися домовлятися, формувати командний дух.

На завершення тренінгу усі прийшли до висновку, що одна з основних рис лідера – це здатність брати відповідальність за свої дії.

Бажаємо учасникам тренінгу використати на практиці отримані знання і надалі працювати над собою.