Студенти факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини стали Лауреатами VI Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Musical Power» у номінації: «Диригентське мистецтво». Цього року, зважаючи на світову пандемію COVID-19, фестиваль відбувся у дистанційному режимі.

Детальніше читайте на сайті.

Журі високо оцінило виступи студентів кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва та нагородило відзнаками.

Олександр Турчак – Лауреат ІІ ступеня в категорії CI: I-ІІ курс музичної академії / університету мистецтв (клас старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Оксани Сухецької. Концертмейстери: Олена Ільніцька та Іван Біленький).

Вікторія Бойко – Лауреат ІІІ ступеня в категорії – D3: IV курс – педагогічного університету (клас старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Оксани Сухецької. Концертмейстери: Олена Ільніцька та Іван Біленький).

Вітаємо Олександра і Вікторію та їх викладача і концертмейстерів з перемогами! Бажаємо творчих сил та натхнення для нових звершень!