Цілеспрямована та активна студентська молодь УДПУ зустрілася з представниками відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради. Начальник відділу Наталія Вдовиченко та спеціаліст Анна Циктор обговорили участь студентів у міському проекті «Академія молодіжного лідера», який реалізує нові інструменти підвищення рівня обізнаності молоді про суспільне життя у місті та втіленняїхніх ініціатив щодо його покращення.

Студентські лідери обмінялись враженнями про участь в проекті та переконали новообрану студентську раду університету стати учасниками 5 сезону Академії. Проректор з гуманітарних питань Наталія Ревнюк підкреслила, що студенти УДПУ завжди були основою проекту та щороку ставали переможцями Академії у різних номінаціях. Відбулось жваве обговорення, адже участь молоді та активна громадянська позиція передбачають наявність прав, засобів, простору і можливостей, а де необхідно – підтримку, щоб приймати участь і впливати на рішення, а також брати участь в акціях і заходах з тим, щоб сприяти побудові кращого суспільства.