Студентка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олександра Смілянець вдруге стала стипендіатом загальнонаціональної програми «Завтра.UA».

Цьогоріч 100 найкращих студентів України стали переможцями конкурсу та доєдналися до спільноти стипендіатів програми. Переможці представляють 19 міст та навчаються у 47 ЗВО України. Олександра була єдиним представником Черкаського регіону. Завдяки їй назва нашого університету знову прозвучала на всю Україну.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» – найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, заснована Фондом Віктора Пінчука у 2006 році. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

З результатами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

Вітаємо Олександру з отриманням  перемоги та бажаємо успіху у майбутньому!