Студентка історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини Олександра Смілянець стала учасницею 16-тої щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі».

Понад 400 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів з 26 країн взяли участь у конференції, організованій Ялтинською Європейською Стратегією (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука.

Провідні світові керівники, лідери думок, бізнесмени та мислителі обговорювали зміни в Україні та світі, а також шляхи подальшого розвитку.

Олександра Смілянець під час зустрічі мала змогу поставити запитання Олегу Сенцову та Святославу Вакарчуку. Як стверджує сама Олександра, вона готова до змін і прагне зробити все можливе, щоб люди почувалися щасливими сьогодні і тепер.

Зустріч додала усім учасникам впевненості та віри у власні сили.