Студентка факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Ольга Топольник стала учасницею молодіжного обміну за програмою Erasmus+ і побувала в Грузії.

Серед його учасників були 42 представника з України, Румунії, Вірменії, Грузії, Пакистану, Португалії, Угорщини.

За словами Ольги, молодіжні обміни схожі на міжнародні табори, але набагато цікавіші через практичні кейси та мовну практику. Упродовж десяти днів перед молоддю ставилися завдання, які були пов’язані з темою проекту #UnderMigrantsPerspective #UMP. Кожен учасник брав участь в тренінгах, всі заходи були спрямовані на міжкультурну комунікацію та пізнання себе та світу.

Учасники обміну отримали від перебування у Грузії незабутні враження, здобули нові, важливі й актуальні для них знання, зустріли нових друзів.