Студентка факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Майстер спорту України, учениця Школи вищої спортивної майстерності та Боксерського клубу «АРЕС», член національної збірної України з боксу Анастасія Ковальчук визнана кращою спортсменкою Черкащини за грудень 2019 року, це вже друге почесне звання за всю спортивну кар’єру Анастасії.

У грудні 2019 року на Чемпіонаті України з боксу серед жінок до 22 років (м. Бровари, Київська обл.) за результатами двобою у фіналі здобула перемогу і виборола можливість представляти Україну на Чемпіонаті Європи з боксу, який проходитиме восени в Італії.

З 8 по 19 січня Анастасія Ковальчук бере участь у навчально-тренувальних зборах в Конча-Заспі, де проходить підготовка молодих спортсменів до участі у Європейських змаганнях.

Бажаємо Анастасії спортивної витримки, вдалих поєдинків та яскравих перемог.