Нещодавно в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка пройшов фінальний етап ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових, науково-дослідницьких проєктів «Зберігаючи пам'ять про Голокост».

Студентка історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини Вікторія Никитенко виборола у конкурсі ІІІ місце із темою проєкту «Геноцид на території Гайсинщини» (науковий керівник доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання Ольга Барвінок). Загалом на конкурс було подано 32 заявки. До фіналу пройшли 9 учасників з різних міст України, серед них і Вікторія. Її проект було визнано одним із кращих.

Серед конкурсних робіт були наукові, науково-дослідницькі проекти з гуманітарних та суспільних наук, об’єктом дослідження яких була тематика, пов’язана із Голокостом. Члени журі відзначили, що цьогорічні проєкти відрізнялися різноманіттям тем, міждисциплінарним підходом до їхнього аналізу, а також надзвичайною особистою зацікавленістю авторів у проблематиці.

Вітаємо Вікторію з перемогою і бажаємо майбутніх звершень на науковому олімпі!