Студентка факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Юлія Юрійчук (тренер Володимир Іщенко) взяла участь у відбіркових змаганнях з веслування на байдарках та каное, присвячених пам’яті Юлії Рябчинської. Відбіркові змагання в Олімпійську збірну команду України з веслування проходили в Дніпрі. За підсумками змагань Юлія на різних дистанціях зайняла І та ІІІ місця і увійшла до складу збірної жінок-байдарочниць, які будуть представляти Україну на Олімпійських іграх в Токіо.

Не маючи в активі міжнародних нагород, витримавши конкуренцію з боку більш досвідчених спортсменок Юлія стала справжнім відкриттям Кубку України-2021.

Переглянути відео.

Вітаємо Юлію з перемогою! Бажаємо успіхів, сил, витримки та впевнено досягати найвищих вершин у спорті!