Студентка факультету фізичного виховання, капітан збірної з футболу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Анастасія Вороніна увійшла до Топ-11 футболісток України у 2019 році та була нагороджена у номінації «Символічна жіноча збірна команда».

В Києві на НСК «Олімпійський» відбулася урочиста церемонія "Футбольні зірки України-2019". Це спільний проект Української асоціації футболу та Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, в ході якої були названі переможці в різних номінаціях. Переможці визначалися за результатами голосування професійних футболістів, футболісток і тренерів клубів Української прем’єр-ліги і професійної футбольної ліги України.

Щиро вітаємо Анастасію, лідера збірної університету з футболу і бажаємо подальших успіхів у спортивній кар’єрі та в особистому житті!