З нагоди Всесвітнього дня охорони праці 9 квітня 2019 року для студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено тематичну лекцію-тренінг з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Начальник відділу охорони та умов праці управління праці та соціального захисту населення Олександр Пустовий, головний державний інспектор з питань праці Управління Держпраці у Черкаській області Микола Горошко, начальник Уманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області Тамара Дідух розповіли студентам про актуальність питань безпеки праці у їх майбутній професійній діяльності та про необхідність виконання вимог чинного законодавства у зазначеній сфері.

Голова Уманської міськрайонної організації товариства Червоного Хреста України Валентина Чорна провела із студентами тренінг з надання першої долікарської допомоги.

«Безпека праці – не благо, а обов’язкова умова!» – основний лейтмотив зустрічі.