25 червня в Уманській міській раді відбулося нагородження активної молоді міста, що долучається до розбудови та розвитку міської громади. Учасників заходу, проведеного за всіма карантинними вимогами, привітали міський голова Олександр Цебрій, начальник Управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер.

З приємністю зазначаємо, що за вагомий внесок у реалізацію молодіжної політики в області, активну громадську позицію та з нагоди Дня молоді Почесною грамотою управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та подарунком від Уманської міської ради були нагороджені:

Микола Компанієць, студент факультету соціальної та психологічної освіти, студентський координатор гендерного освітнього центру Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

Дмитро Безверхній, провідний фахівець Центру культури і дозвілля «Гаудеамус» УДПУ імені Павла Тичини, молодий письменник, автор книг: «Порцеляновий  погляд», «Життя було вчора»,  «Алеями людських почуттів» та ін., координатор проєкту «Клуб анонімних авторів» в м.Умань.

Нагадаємо, що доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук Наталія Левченко (факультет соціальної та психологічної освіти УДПУ імені Павла Тичини) здобула перемогу в онлайн-конкурсі бізнес-проєктів «Банк молодіжних ініціатив» з проєктом «Центр зайнятості та професійного розвитку молоді та молоді з особливими потребами» та була нагороджена Почесною грамотою та подарунком.

Щиро вітаємо з почесними нагородами та перемогою!