«Що таке інформація? Наскільки важливою є комунікація в інформаційному суспільстві? Як знайти правдиву інформацію і не натрапити на фейк?» Цими важливими питаннями нашого сьогодення із студентами історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини ділився Сергій Федорівський, волонтер міжнародної організації IREX in Ukraine.

Всеукраїнський тренінг з пошуку фактів під назвою "Не віррр-перевіррр" проходив в рамках проекту "Вивчай та розрізняй" за підтримки U.S.Embassy Kyiv Ukraine та Embassy Kyiv.

Мета заняття – навчити людей розрізняти маніпуляції у інформаційних кампаніях, розвивати навички критичного мислення, знати де і як перевіряти інформацію. Тому студенти історичного факультету вчилися застосовувати на практиці здобуті знання, проводити аналіз інформаційних текстів та визначати їх спрямованість.