Студенти Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти організували для вихованців пришкільних таборів свято дитячої радості. Захід проходив на базі Уманської станції юних техніків з метою піднесення настрою та наповнення дозвілля дітей в канікулярний період новими емоціями і враженнями.

Разом із учнями поринули в таку бажану атмосферу свята кумедні і дотепні клоуни. Студентки Анастасія Мельник та Марія Діденко приготували для юних вихованців цікаву програму, вікторину із безліччю забавних завдань, веселилися і танцювали від душі.

«Родзинкою» свята був аквагрим від студентки 3-го курсу інституту економіки та бізнес-освіти Аліни Єременко. Майстриня за лічені хвилини перетворювала дітлахів в принцесу, фею, метелика, котика, людину-павука чи іншого казкового героя.

Атмосфера тепла і радості панувала впродовж всього заходу.