Студент факультету фізичного виховання Руслан Первак пройшов відбір та увійшов до збірної команди України  зі змішаних єдиноборств за версією WMMAA серед чоловіків (один із восьми членів команди), яка візьме участь у Чемпіонаті Європи, який цьогоріч проходитиме в місті Мадрид (Іспанія) з 11 по 14 жовтня. Відбір та навчально-тренувальні збори за участі найсильніших українських бійців проводилися у місті Харків.

Про Руслана, перспективного, хоч і досить молодого спортсмена, уже неодноразово писали вітчизняні та закордонні ЗМІ. У 2017 році він виконав норматив Майстра спорту України міжнародного класу зі змішаних єдиноборств, завоював срібну медаль Чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств ММА серед чоловіків, який проходив у місті Дрезден (Німеччина)  та не зупиняється на досягнутому.

Вітаємо Руслана зі здобутими перемогами! Бажаємо нових спортивних досягнень!