Студент факультету соціальної та психологічної освіти Микола Компанієць пройшов тренінг про активізм від Amnesty International.

Amnesty International є неурядовою організацією, заснованою у Великій Британії у 1961 році, котра має за мету «проведення досліджень та дій, спрямованих на попередження та припинення грубих порушень прав людини, а також допомогу тим, чиї права вже були порушені».

Учасниками тренінгу були представники громадських організацій, викладачі та студенти, котрі тільки долучаються до активізму, з різних регіонів України.

Під час заходу учасники отримали інформацію про різні види, практики, інструменти активізму та змогли розібратися з власними мотивацією, вподобаннями та цілям.