Студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олександр Шевченко в складі нової Української континентальної команди EUROCAR GRAWE UKRAINE упродовж місяця перебував у Туреччині та взяв участь в Міжнародній гонці з велоспорту категорії 1, 2 серед чоловіків.

Змагання проходили в декілька етапів:

6 лютого відбулись змагання на рівнині, 7 лютого – гірські змагання (набір висоти 2500 метрів); 20 лютого – змагання на рівнині, 21 лютого – змагання по гірській місцевості, де потрібно було проїхати 30 кілометрову гору; 6 березня – рівнинний етап; 7 березня змагання проходили по гірській місцевості 30 кілометровою горою (набір висоти 1800 метрів).

«У Міжнародній гонці з велоспорту брали участь майже 200 спортсменів із різних країн. Для кожного учасника нашої команди ці старти були нелегкими, для декого вони були дебютними, але ми викладалися наповну і були готовими їхати до перемоги. Ми зуміли подолати дистанції та отримали безцінний досвід», – ділиться враженнями Олександр.

Бажаємо Олександру в подальшому гарних результатів та перемог!