Студент ІІ курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Лука Нетяга у складі національної дефлімпійської збірної здобув дві золоті нагороди Чемпіонату світу з дзюдо. У ваговій категорії до 90 кг серед 17 учасників Лука продемонстрував хорошу техніку та виборов два золота.

Нагадаємо, що з 27 по 30 жовтня 2021 року у французькому місті Версаль відбувся Чемпіонат світу серед спортсменів з порушенням слуху.

Участь у змаганнях взяли 164 спортсмена з 26 країн світу, серед них 34 представники збірної України.

За три змагальні дні збірна України завоювала 14 нагород, з них 7 золотих.  Кульмінацією вдалого виступу українських дефлімпійців став тріумф у командному турнірі як чоловічої, так і жіночої команди.

УДПУ вітає Луку з перемогами! Бажаємо не зупинятися на досягнутому і впевнено підкорювати найвищі спортивні п’єдестали світу!