Студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Іван Гура, як гравець дублюючого складу ФК «Олександрія», потрапив до складу  студентської збірної України з футболу. У вирішальному матчі команда 26 січня упевнено обіграла київський клуб "Діназ" з рахунком 3:0 і  футболісти студентської збірної України уперше стали переможцями 24-го щорічного турніру пам’яті видатного українського голкіпера і тренера Олега Макарова.

Для студентської збірної участь у Меморіалі була одним з етапів підготовки до Всесвітньої універсіади в Неаполі, яка відбудеться у липні 2019 року.

Вітаємо Івана з перемогою та бажаємо і надалі легко підкорювати спортивні вершини!