В нашому університеті в рамках партнерської програми Еразмус+ проходила стажування науковець із Державної вищої школи професійної освіти ім. Я.А. Коменського в м. Лєшно Данута Глувка.

Пані Данута взяла активну участь у заходах, присвячених Дням польської мови та культури, що проходили в УДПУ із 21 по 25 травня 2018 року. Також польський викладач провела на факультеті іноземних мов заняття із актуальних питань сучасної лінгвістики. Запропоновані заняття базувалися на попередніх ґрунтовних дослідженнях науковця, мали комбінований характер і поєднували в собі елементи лекції, дискусії та воркшопу.

Університет висловлює велику вдячність Дануті Глувці за інноваційність, професіоналізм та сприяння розвитку подальших дружніх взаємин між нашими навчальними закладами і країнами.