Спортсмени Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини успішно виступили в Кубку України з боксу серед студентів, який проходив у Горішніх Плавнях.

Переможцем змагань другий рік поспіль став студент факультету соціальної та психологічної освіти Євгеній Овсянніков (52 кг).

Другі місця, а з ними і срібні медалі змагань здобули: Павло Лейбенко (49 кг) (студент факультету фізики, математики та інформатики) та Сергій Швець (60 кг) (студент факультету фізичного виховання). Усі призери виконали норматив КМСУ з боксу.

Костянтин Момот (факультет інженерно-педагогічної освіти), Ігор Харченко (факультет фізичного виховання) та Андрій Сподар (історичний факультет) посіли 5 місця.

Федерація боксу м.Умань, тренери, боксери висловлюють щиру подяку керівництву Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, деканам факультетів за сприяння і фінансову підтримку та надану можливість взяти участь у змаганнях!

Вітаємо хлопців з перемогами! Бажаємо успіхів у навчанні та вдалих поєдинків!