Минулими вихідними  в смт. Чорнобай Черкаської області вперше відбувся Кубок Спарти III з окремих вправ та пауерліфтингу. Спортсмени Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у Кубку і виступили в дисципліні «екстримальний жим».

Турнір відбувався в новому сучасному та просторому комплексі Чорнобаївської тереторіальної громади,  який був організований на найвищому професійному рівні. Загалом в турнірі взяли участь 111 спортсменів з різних регіонів України.

За підсумками змагань в номінації штанги 55 кг з результатом 48 повторень I місце зайняв студент факультету фізичного виховання Владислав Вовк.

В номінації штанги 75 кг з результатом 58 повторень перемогу здобув викладач кафедри спортивних дисциплін, Майстер спорту України міжнародного класу Сергій Ільченко.

Наразі спортсмени готуються до участі у Чемпіонаті України, який відбудеться 12 березня!

Університетська спільнота вітає спортсменів з перемогами!

Бажаємо їм і надалі примножувати здобутки  та удосконалювати майстерність. Так тримати!