Ректорат, профком, трудовий колектив та студентська рада Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини висловлюють щирі слова співчуття викладачці кафедри хореографії та художньої культури Тандитній Ірині Сергіївні з приводу тяжкої і непоправної втрати – героїчної загибелі чоловіка Івана, випускника нашого університету.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

У цей важкий, сповнений тугою та жалем час, розділяємо біль утрати, сумуємо разом із Вами, підтримуємо в дні скорботи.

Студрада