Днями в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася творча зустріч студентів і викладачів з сучасним українським письменником-белетристом Андрієм Кокотюхою, який є автором 70 книг для дітей і дорослих.

Мова йшла про суспільні потреби, що визначають особливості літератури і кіно, особливості українського ринку книг та їх важливість для формування нації. Йшлося також і про ментальність українців, які переважно мислять серцем, що визначає їхній вибір і вподобання. Автор коротко представив свої історичні книги, книги ретро, містичні детективи і дитячі твори, зацікавивши тих, хто ще не став його читачем. А, як стверджують ті, хто почав читати твори Андрія Кокотюхи, зупинитися важко і хочеться нових реальних і вигаданих історій, які виявляються взятими з життя. Отож, на нові книги чекають вдячні читачі.

Читаймо! Нація, яка читає і мислить, непереборна.