На факультеті української філології відбувся Регіональний конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, який щорічно проводить кафедра української літератури, українознавства та методик їх навчання (завідувач – кандидат педагогічних наук, професор Наталія Сивачук). Координатор конкурсу Валентина Гончарук відзначила, що учасники мали можливість долучитися до скарбниці регіональної народної творчості, етнографії, регіонального краєзнавства, – всього того, що об’єднується спільною назвою «українознавство», а також зазначила, що участь у конкурсі – важливий крок у науковому зростанні молодих людей.

Завідувач кафедри, керівник науково-дослідної лабораторії «Проблеми підготовки студентів-філологів до українознавчої роботи в школі» Наталія Сивачук звернула увагу на актуальність досліджуваних проблем учасниками конкурсу, на повноту розкриття тем під час усних виступів, на високий рівень проведення учнями українознавчої пошукової роботи та на якість презентацій результатів їхніх наукових досліджень.

Детальніше читайте на сайті.