Кафедра української літератури, українознавства та методик їх навчання(завідувач Наталія Сивачук) у межах заходів, присвячених вшануванню Тараса Шевченка, провела регіональний конкурс читців поезії. Конкурс зібрав близько 50 учнів 9 – 11 класів загальноосвітніх шкіл Черкаської області і студентів Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.Т.Г.Шевченка.

Конкурсна програма передбачала декламування віршів Кобзаря, уривків із його поетичних творів. Оцінювалися виступи учасників за такими критеріями: природність виконання твору; чіткість передавання думок автора; правильність вимови, дикція; відтворення специфіки жанру і стилю твору; вміння користуватися голосом, жестами, мімікою.

Декламаторську майстерність учасників оцінювало журі у складі: завідувача кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання, професора Наталії Сивачук, доктора цієї кафедри Лариси Йовенко, доцентів Оксани Циганок, Олександра Санівського, Наталії Осіпенко, Любові Пархети, Валентини Гончарук, Інни Терешко, старших викладачів Оксани Денисюк, Віти Кириченко, викладача Наталії Зарудняк, доцента кафедри інструментального виконавства Оксани Умрихіної, доцента кафедри образотворчого мистецтва Олени Побірченко.

Виступи конкурсантів засвідчили проникливе розуміння ними творів Тараса Шевченка та продемонстрували неабиякі вміння і навички з виразного читання. Переможців та учасників нагороджено грамотами.

Детальніше читайте на сайті.