Напередодні Дня молоді було підведено підсумки Міського конкурсу бізнес-планів «Банк молодіжних ініціатив», який зорієнтований на підтримку ініціатив молодих людей міста Умані щодо розробки та реалізації проєктів, спрямованих на розвиток міста в таких сферах діяльності: туризм, підприємництво, місто стало розвитку.

У номінації «Умань – місто сталого розвитку» перемогу здобув проєкт «Центр зайнятості та професійного розвитку молоді та молоді з особливими потребами» (автори – директор Молодіжного центру «Start» факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Левченко та координатор молодіжного центру «Start», магістрантка факультету соціальної та психологічної освіти Аліна Калюженко). Створення такого центру буде сприяти підвищенню рівня працевлаштування молоді, молоді з інвалідністю та студентства через інформування цільової аудиторії про можливості працевлаштування, надання допомоги з працевлаштування та формування навичок пошуку роботи та організації власної самозайнятості.

З нагоди свята переможці отримали грамоти ті цінні подарунки від Уманської міської ради.

Вітаємо авторів з перемогою, радіємо за їх успіхи, бажаємо вдалої реалізації проєкту!