Президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики професор Тарас Фініков (координатор з української сторони) вручив диплом учасниці V фази проекту «Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету» професорці кафедри історії та методики навчання історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини Ірині Кривошеї. Проект проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань.

В ході зустрічі, участь в якій взяли професор, член НАЗЯВО Віктор Алькема, проф.Ігор Кривошея, доц.Ігор Фицик, доц.Лариса Фицик, обговорили важливі методологічні проблеми реалізації інноваційних проектів в сучасному українському університеті та роботи гарантів освітніх програм.

Наостанок пан Тарас презентував учасникам зустрічі цікаве для освітян видання «Закон Республіки Польщі «Про вищу освіту», прийнятий 20 липня 2018 року (зі змінами)», яке дозволяє глибше зрозуміти специфіку діяльності польської сфери вищої освіти і науки.