Доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, завідувач Польсько-українською науково-дослідницькою лабораторією психодидактики імені Яна Амоса Коменського Інна Осадченко взяла участь у засіданні круглого столу «Компетентнісна модель викладача вищої школи. Демаркація меж творчості та вимог нової інформаційної доби», який пройшов у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки за участі науковців Відділення вищої освіти НАПН України.

Під час обговорення теорії та методології компетентнісного підходу у вищій освіті, професійних стандартів і стандартів вищої освіти Інна Іванівна висвітлила інноваційні аспекти змісту підготовки майбутніх викладачів закладів вищої освіти в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.