Життя ‒ це мистецтво, і викладачки факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини є яскравим цьому прикладом, адже вони перетворили творчість на професію, а світ довкола на безмежне джерело натхнення.

Тетяна Іванівна Олійник почала працювати в УДПУ імені Павла Тичини 2008 року, після успішного захисту дисертації на тему: «Формування педагогічної самоефективності майбутніх учителів музики». Впродовж 2009-2014 та 2016-2017 рр. займала посаду заступника завідувача кафедр: хореографії та музичного інструменту; музичного мистецтва; інструментального виконавства. Тетяна Іванівна є авторкою понад 40 наукових праць, серед яких навчально-методичний посібник з грифом МОН України «Педагогічна самоефективність: шлях до успішного викладання».

Віра Степанівна Калабська ‒ кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства, виконавець на струнно-щипкових народних інструментах, засновник та художній керівник народного інструментального ансамблю «Акварелі», диригент та художній керівник оркестру народних інструментів факультету мистецтв. Віра Степанівна лауреатка цілої низки конкурсів, зокрема:  І Всеукраїнського конкурсу «Вічний рух» 2008 р. (м. Дрогобич, Україна); Міжнародного конкурсу «Citta di Lanciano» 2013 р. (м. Ланчіано, Італія); ІХ Міжнародного конкурсу «Закарпатський едельвейс» 2014 р. (м. Ужгород, Україна); Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Music Universe» 2019 р. (м. Одеса, Україна). Віра Степанівна популяризує народне мистецтво, досліджує актуальні проблеми мистецької педагогіки, реалізовує себе у нових формах колективного музикування.

Оксана Станіславівна Умрихіна ‒ кандидат педагогічних наук, доцент. У 2003 році захистила дисертацію на тему: «Соціальне виховання учнів засобами музики в школах нового типу на прикладі школи мистецтв-інтернат». Оксана Станіславівна авторка понад 30 наукових праць, серед яких навчально-методичний посібник з грифом МОН України «Методика викладання художньої культури», участь у колективній монографії мистецько-педагогічного факультету, методичні рекомендації. У березні 2013 року присвоєно вчене звання доцента кафедри музичного мистецтва.

Тетяна Анатоліївна Радзівіл ‒ доцент кафедри інструментального виконавства, заступник завідувача кафедри з навчально-методичної роботи, керівник педагогічної та концертно-виконавської практик. Авторка понад 30 наукових праць, опублікованих у виданнях України, Латвії, Чехії, Польщі. Окрім того, Тетяна Анатоліївна дипломантка та лауреатка багатьох конкурсів та фестивалів: ХІІІ Міжнародного конкурсу «Зустрічі акордеоністів» (2014 р., м. Санок, Польща); VI Міжнародного конкурсу «Perpetuum mobile» (2013 р., м. Дрогобич, Україна); Міжнародного інтернет-конкурсу «International Music Competition» (2016 р., м. Белград, Сербія) та інших. Також, Тетяна Анатоліївна художня керівниця та диригентка: студентських учбових курсових оркестрів відділення музичного мистецтва Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка (2003‑2014 рр., 2016‑2018 рр.), народного аматорського інструментального ансамблю «Музичні візерунки» УДПУ імені Павла Тичини (2010‑2011 рр.), інструментального дуету «Ренесанс» (з 2010 р.), якому присвоєно почесне звання «Народний аматорський самодіяльний колектив профспілок України» (2016 р.).

Бажаємо успіху, завзяття в повсякденній роботі та творчості, наснаги вам і мудрості, міцного здоров’я, шановні пані!