У всьому світі 3 грудня відзначається Міжнародний День людей з особливими потребами. Студрада університету вирішила продовжити проект «Герої нашого часу», другу частину якого присвятили студентам з особливими потребами. Вони ті, хто ламає стереотипи. Не зважаючи на жодні життєві труднощі, продовжують ламати барикади на шляху до своєї мрії. Анна Хоменко, Дар’я Михайлецька, Марина Трояновська, Віталій Владика, Іван Близнюк - студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Талановита, креативна, позитивна молодь, яка активно реалізовує себе у різних галузях. Це ті, хто не здався і продовжує розмальовувати своє життя яскравими барвами. Їхні життєві історії цікаві і вражаючі.

Читайте за посиланням.