За спільної ініціативи директора Польського культурно-освітнього центру УДПУ імені Павла Тичини Ігоря Кривошеї та проректора з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку Володимира Миколайка відбулася онлайн-зустріч з доктором Катажиною Єндращик, координатором польсько-українського співробітництва Інституту європейської культури (Гнєзно) Університету імені Адама Міцкевича в Познані. Участь у заході взяли начальник відділу міжнародних зв’язків Анастасія Богуш та студенти УДПУ імені Павла Тичини. Під час зустрічі обговорено можливості академічної мобільності для студентів освітнього ступеня «бакалавр» та «магістр» з навчанням на спеціальностях «Європейська комунікація» та «Проєктування культури». Пані Катажина розповіла про характер навчання в польському університеті, переваги та можливості працевлаштування для студентів-випускників.

Підводячи підсумки зустрічі, Володимир Миколайко зазначив, що УДПУ імені Павла Тичини завжди готовий до міжнародного співробітництва та підготовки нових спільних проєктів.